Home

Páros lövészet

Élménylövészet már 8.990 Ft / fő-től.A honvéd csomagunkat a pisztolyok szerelmeseinek ajánljuk, illetve azoknak, akik még csak most ismerkednek a lövészettel. Az élménylövészet arról szól, hogy jól érezd magad, és ezt mi teljes mértékben szeretnénk neked megadni. Bármelyik élménylövészeti csomagunk is áll legközelebb a szívedhez, mi biztosak vagyunk benne, ha. Lövészet (5) Minden; Új ajánlatok (1) Masszázs (35) Svédmasszázs (12) Thai masszázs (8) Talpmasszázs (10) Hátmasszázs (20) Gyógymasszázs (16) Talpreflexológia (5) Páros masszázs (5) Kókuszolajos masszázs (2) Fejmasszázs (2) Csoki masszázs (2) Egyéb (7) Kézmasszász (1) Arcmasszázs (2) Frissítő masszázs (29. Sniper Páros csomag 100/8 Mr&Mrs, Mr&Mr, Mrs&Mrs . 27 980 Ft. 8db Fegyver 100 Lövés. MEGNÉZEM MEGVESZEM. AJÁNDÉK UTALVÁNY VÁSÁRLÁS (70) 205-2699 lőtér vezető (70) 440-3355 lövészet vezető (24 órán belüli foglalás) (70) 205-2699 Magnum SC Sportegyesület A lövészet és az élménylövészet csak egy program a sok közül amivel foglalkozunk. 2015 óta szervezünk legény- és lánybúcsúkat, céges csapatépítőket, valamint baráti társaságoknak programokat. Közkedvelt programjaink között szerepel a buborékfoci, tank vezetés, quadozás, dunai hajózás (akár cateringgel és korlátlan italfogyasztással is), paintball és. Egyedi páros pólók szerelmeseknek széles választékban, több fazon és méret. King-Queen pólók és további megrendelhető ötletek. Minden napra

Élményajándék: Az élményajándék egyedi ajándék lehetőség, válogasson az Élmény Pláza számos egyedi ajándéka közül. Élményvezetések, szimulátorok, egyéni és páros élmények Ezen az oldalon mindig megtudhatod hogy páros vagy páratlan hét van. Pontos idő Budapesten Pontos idő Londonban Pontos idő Telefonszám Világóra Óraátállítás 2020 Időzónák Munkaszüneti napok 2020 Húsvét 2020 Pünkösd 2020 Hanyadik hét van Páros vagy páratlan hét van Bérkalkulátor Szabadság kalkulátor Még több Nyerő Páros az RTL Most kínálatában - teljes adások, emlékezetes pillanatok, extra videók Sokszor van, hogy az ajándékozó nem tudja milyen Élménynek örülne az ünnepelt a legjobban, nekik segítségként hoztuk lérte az alábbi ajándék utalványokat. Értékét Te szabod meg (min 5.000 Ft, ezer forintos lépésekkel), az ünnepelt kínálatunkból szabadon BÁRMILYEN Élményre fel tudja majd használni Páros lövészet Dragunov mesterlövész puskával. Lőjetek el egy-egy tárat egyszerre! Szigetszentmiklósi Duna Lövész SE | Budapest. Próbáljátok ki párosban, hogy milyen egy Dragunovval a kézben célra tartani, bemérni azt, majd lőni! Lőjetek el egy-egy tárat egyszerre, s versenyezzetek a Duna Lövész SE ráckevei lőterén.

Páros Élménylövészet Kezdő Lövőknek - Páros élmén

Ha valami, hát egy tetoválás aztán tényleg életre szóló nyomot képes hagyni az emberben, így keresve sem találhatnánk ennél jobb módszert arra, hogy kifejezzük a párunk, barátaink és/vagy családtagjaink iránti szeretetünket. Az alábbiakban 30 ilyen lélegzetelállító páros tetoválást gyűjtöttünk össze, melyekre biztos, hogy életük végéig jó szemmel és. Páros masszázs aloe verával 120 percben +kollagénes arcmaszk Extra akciós ár: 15.290 Ft További 1.700 Ft kedvezmény a korábbi árhoz képest! Soft Powder satírozott szemöldök tetoválás Pesterzsébeten Unisex Szépségszalon. 1203 Budapest, Török Flóris u. 63/a. 67% 39.900 Ft 13.490 Ft. 4 db.

Milyen érzés lehet valóban meghúzni a ravaszt, érezni a fegyver rúgását, a visszaható erőt? És te vajon eltalálnád, ha célba vennél valamit? Agyaggalamb lövészet A hazai páros a következő ponteredménnyel zárta a napot: 5724 pont (vívás: 20 győzelem/12 vereség/944 pont, úszás: 1:54.31 perc/1432 pont, lovaglás: 1088 pont, lövészet-futás: 12:15.56 perc/2260 pont

Dragunov páros lövészet - YouTub

1. Most azt is eláruljuk, hogy mely további párok gondolják úgy, hogy ők lehetnek a Nyerő Páros idei évadának győztesei: Fésűs Nelly színésznő és férje Vajtó Lajos üzletember, Kéri Krisztián, aki az első magyar férfi Louis Vuitton modell és párja Lóránth Eni szintén nemzetközileg elismert modell, Fehér Balázs.
  2. Harmadikként a dél-koreai páros érkezett a célba. A lovaglás váltószáma egy újdonságot tartalmazott: a váltó tagjai egyszerre lovagoltak a pályára, majd a váltózónából először a női versenyző teljesítette a pályát, aztán a váltózónába lovagolt, majd a férfi versenyző lovagolta le ugyanazt a távot
  3. A Páros Szituációs Lövészverseny karabélyra, sörétes puskára, pisztolyra és távcsöves puskára épült feladatai nagyfokú fegyverismereti jártasságot kívánnak a lövészektől, főleg, hogy egyes pályákon a fegyvereket kombinálniuk is kell az indulóknak
  4. Ezüstérmet nyert a Gulyás Michelle, Bruckmann Gergő páros vegyes váltóban vasárnap, a mexikóvárosi öttusa-világbajnokságon. Jól kezdték a versenyt a magyarok, vívásban 21 győzelmet arattak és csak kilenc asszóban maradtak alul, amivel a németek mögött a második legjobbak voltak az első számban

Élménylövészet, élménylövészeti csomagok - Lövészet

1. Páros lányos páros. Mindig is benne voltam ebben abban, de ilyesmit eleve elképzelhetetlennek tartottam, hogy valaha ehhez hasonló helyzetbe kerülnék főleg, hogy részt is vegyek benne, azt meg végképp, hogy pont a legjobb barátnőim vetik föl az ötletet. Nem vágytam efféle kalandokra, vagy legalább is nem éreztem úgy, hogy.
  2. Tizenötödik helyen végzett az Alekszejev Tamara, Harangozó Bence páros a berlini öttusa-világbajnokság vegyes váltójában
  3. Páros erotikus masszázs szaunázással és koktélozással! Kényeztető kaland a Párkikötőben / XIV. kerület. 50 %. Tweet. Tumblr. Bővebben a 1,5 órás kényeztető kaland pároknak - erotikus masszázs, szauna, koktél ajánlatról Lepd meg kedvesedet egy különleges élménnyel! A Párkikötő jóvoltából egy 1,5 órás.
  4. 2. Magyarország (Gulyás Michelle, Bruckmann Gergő) 1427 pont (vívás: 21 győzelem/9 vereség/251 pont, úszás: 1:57.73 perc/315 pont, lovaglás: 286 pont, lövészet-futás: 12:05.34 perc/575 pont) 3. Franciaország (Emma Riff, Alexandre Henrard) 1416 pon

Lövészet - Élmény Bónusz Brigád - minőség a legjobb áro

A lőkiképzés napjainkban komoly szakma, amit csak nagyon kevesen csinálnak kiemelkedően, még kevesebben csinálnak egyetemes szinten ami jelen esetben nem az iskolai végzettségre utal, hanem arra, hogy a lövészetben rengeteg alfaj és kategória létezik, ezt mind jól csinálni szinte lehetetlen- teljes embert és teljes életformát kíván, de ettől függetlenül sokan. Válaszolj helyesen, és nyerj páros belépőt a FeHoVa 2020 vadászati kiállításra! 2020. feb. 10 Hírek , Kiemelt nincs hozzászólás Ahogy ez már megszokott, az Erdő-Mező Online és Magazin kiállítóként vesz részt a február 13. és 16. között zajló FeHoVa vadászati kiállításon, ráadásul az Erdeiprogramok.hu.

Lőtér, élménylövészet fedett sport lőtér - Magnum Lőté

1. az éles lövészet következik. A lövészetet szakképzett lövészet vezető irányítja így a találati esély jobb, és a siker is nagyobb. Csomagunk 8 főtől 16 főig 1 lövészet vezetővel. 16-50 főig kiegészítő lövészet vezetővel, és programmal ajánlott. A lövészeten részt vevő partnere közben videót, fotókat készíthet
  2. Taktikai pályán szituációs lövészet: IPSC jellegű, nem éles lőfegyverrel (Airsoft fegyverekkel) folytatott lövészet lőlapra, vagy akár egymás ellen, feladatmegoldások keretében. Egyesületünk sportlövő tagjainak számára: a lőtéren szervezett lövészversenyek; Házi bajnokságok értékes nyereményekke
  4. Szituációs lövészet edzés (ha nincs felszerelésed) Páros kedvezmény házastársak, élettársak, szülő-gyermek, testvérek részére. Ft. 29.990 /pár. Csak saját felszereléssel! Az 5 alkalmas vagy a 30 napos bérlet igénybevétele családon belül 2 fő részére
Magnum Lőtér - Home | Facebook

Az összes 50-90%-os kupon és bónusz több mint 100 kuponos oldalról az első számú kupongyűjtőn, a Qponverzumon németh kristóf gyerek Fegyverek lövészet. Eldőlt: ők már biztosan bent vannak a Nyerő páros döntőjében Az egész család átesett a betegségen: megszólalt Czutor Zoli a koronavírus-fertőzésükről Kiderült, melyik musicalben kapott szerepet Király Linda - fotó. Ezüstérmet szerzett vasárnap a Guzi Blanka, Kardos Bence páros vegyes váltóban a székesfehérvári öttusa-­világkupán. A juniorokból álló magyar duó a 2×100 méteres úszásban 6., vívásban 16., lovaglásban - három akadályveréssel - 10. lett, ezzel az utolsó, a kombinációs szám előtt a 11. helyen állt, és nem sok esélye volt arra, hogy dobogós pozícióban. lövészet Alvilág sorozat lőgyakorlat Balsai Móni hevér gábor. Zámbó Krisztiánék bevallották: két hétig nem bújtak ágyba a Nyerő Páros miatt Járaiék dupla szavazata szétrobbantotta a szövetséget, Dér Heniék új barátokat találtak Kórházba került Szabó Gyuri bácsi, a bükki füvesember. Az előttünk álló héten visszatérnek a televízió képernyőire a labdarúgó Európa-bajnoki selejtezők. A magyar válogatottat csütörtökön láthatjuk Montenegró ellen felkészülési meccset játszani, míg a csoportriválisaink egymásnak feszülnek a hétvégén

Heckler & Koch HK417 és HK416 – a páratlan páros

A tizedik helyen végzett a magyar páros vegyes váltóban az angliai olimpiai kvalifikációs öttusa Európa-bajnokság nyitónapján. (úszás: 0 pont, vívás: 17 győzelem/19 vereség/9 bónusz/211 pont), lovaglás: 277, lövészet-futás: 11.30 perc/610 pont) Szerdán a férfi és a női váltót rendezik, majd következnek a. A hatodik helyen végzett szerdán a Simon Sarolta, Réti Kamilla páros a kairói öttusa-világbajnokság női váltóversenyében.. A magyar kettős a 2×100 méteres úszásban 2:17.01 perccel a tizedik időt érte el, vívásban viszont előrelépett

Badacsonyi hétköznapok | Bónusz Brigád

Budapest, Moszkva - A tizedik helyen végzett az Alekszejev Tamara, Málits István páros vegyes váltóban a moszkvai öttusa-világbajnokság zárónapján A Simon, Guzi páros 22 győzelemmel és 26 vereséggel kilencedik volt a vívás után, majd az úszásban 11. lett, ezzel összetettben a tizedik helyre csúszott vissza. A bónuszvívásban ez a kettős előbb 2-1-re nyert az oroszok ellen - ezért pluszpontot kapott -, majd 2-1-re alulmaradt a lengyelekkel szemben

Lövészet - Élménylövészet Gépkarabályokkal, Puskákkal

Ötödik helyen végzett a Tibolya Péter, Tomaschof Soma páros a férfiak váltóversenyében a berlini öttusa-világbajnokságon. A magyarok a 2×100 méteres úszást követően még csak tizenharmadikak voltak a 18 kettőst felvonultató mezőnyben, de hetedik helyet érő vívásukkal felzárkóztak kilencediknek, majd hibátlanul - kis időtúllépéssel - mentek végig a. agyaggalamb lövészet férfi páros: 29- Kelemen Aurél: tenisz: egyes: 61- férfi páros: 29- vegyes páros: 9- Keresztes Lajos: birkózás: kötött fogás-könnyűsúly. Cseh Krisztina, Demeter Gergely 5436 (vívás: 36 győzelem/20 vereség/952 pont, úszás: 2:04.36 perc/1308 pont, lovaglás: 1028 pont, lövészet-futás: 12:43.78 perc/2148 pont) Kezdőlap Sport Nyolcadik a Cseh, Demeter páros

Párospólók: egyedi páros pólók szerelmesekne

1. Öttusa-vb - Ezüstérmes a Barta Luca, Réti Kamilla páros váltóban. Ezüstérmet nyert a Barta Luca, Réti Kamilla páros váltóban a budapesti olimpiai kvalifikációs öttusa-világbajnokság első napján. A Simon Sarolta, Guzi Blanka kettős ötödik lett. 2019.09.02. 19:10 MTI
  2. A harmadik helyről startoló orosz páros végül csak a nyolcadik lett. Eredmények: 1. Kína (Pien Jü-fej, Caj Csao-hung) 1492 pont (vívás: 21 győzelem/9 vereség/250 pont, úszás: 1:55.90 perc/353 pont, lovaglás: 290 pont, lövészet-futás 11:41.65/599 pont) 2
  3. Székesfehérvár - Elrontott lovaglás miatt a 11., azaz utolsó helyen végzett a Fröhlich Tamás Bence, Szép Balázs páros férfi váltóban a székesfehérvári öttusa Európa-bajnokság második napján
  4. Halasy Gyula (sportlövészet, agyaggalamb-lövészet) 13. július 18. 147. férfi kajak páros, 500 m (Kammerer Zoltán, Storcz Botond) 148. férfi kenu páros, 500 m (Pulai Imre, Novák Ferenc) 149
  5. dössze 7 verség társult, ami azt jelentette, hogy a.
Index - Sport - Barta Luca és Réti Kamilla ezüstérmes aLövészcsomag ajándékba

Élmény ajándékok születésnapra, valentin napra, nőknek

Ezüstérmet nyert vasárnap a Guzi Blanka, Kardos Bence páros vegyes váltóban a székesfehérvári öttusa világkupán Különleges gímbikát ejtettek el a napokban a Surján-Kaposvölgye Vadásztársaság területén, mindjárt a vadászati szezon elején. Sárhegyi Ottó, a vadásztársaság elnöke szerint legalább 25 éve nem lőttek ilyen, szaknyelven szólva páros 14-es koronájú aganccsal ékeskedő szarvast Biatovszki Míra a lövészet 10m-es versenyszámában is megszerezte az aranyérmet. Máthé Gábor tenisz egyéniben játszmaveszteség nélkül lett olimpiai bajnok. A döntőben a nagy rivális francia Mickaël Laurent-t utasította maga mögé (7:6, 6:2, 7:6). Eddigi eredmények, szerzett érmek (1924-2013 Kína nyerte a vegyes váltó aranyérmét, a magyar csapat pedig negyedik lett az öttusázók kecskeméti világkupa-fordulójának befejező napján, hétfőn Digitális olvasás aktiválása Kérjük adja meg az ügyfélkódot: Előfizető neve: * Regisztrációmmal elfogadom a Mediaworks Hungary Zrt. Adatvédelmi tájékoztatóját és Felhasználási feltételeités hozzájárulok ahhoz, hogy az általam közölt adatokat a digitális lapelérés érdekében a Mediaworks Hungary Zrt. kezelje

Ezüstérmet nyert a Gulyás Michelle, Bruckmann Gergő páros vegyes váltóban vasárnap, a mexikóvárosi öttusa-világbajnokságon. Jól kezdték a versenyt a magyarok, vívásban 21 győzelmet arattak és csak kilenc asszóban maradtak alul, amivel a németek mögött a második legjobbak voltak az első számban. A 2×100 méteres úszásban megerősítették élcsoportos pozíciójukat. A másik magyar páros, Alekszejev Tamara és Regős Gergely hetedik lett, pedig a verseny jelentős részében jobban állt a Guzi, Kardos kettősnél. Az úszásban csak a 16. időt érték el a 22 párosból álló mezőnyben, de vívásban jelentősen javítottak: ötödik helyükkel összesítésben is az ötödik pozícióba jöttek fel Tíz kettős küzdött az érmekért hétfőn, köztük a világkupában ebben a számban már többször is győztes magyar duó. A székesfehérváriként ténylegesen hazai környezetben versenyző magyarok a várakozásnak megfelelően jól kezdtek, a 2x100 méteres úszást a második legjobb idővel, 1:57.21 perccel teljesítették, de csak minimális, egy pontnyi különbséggel. A harmadik helyen végzett a Kovács Sarolta, Demeter Bence páros a vegyesváltók versenyében a székesfehérvári öttusa Európa-bajnokság utolsó napján. Tíz csapat vett részt a hétfői küzdelemben az Európa-bajnokság zárónapján

Csónakázó tó. 1961 nyarán az egykori téglagyári gödrök helyén kezdték el a tavak létesítését, amelyeket 1965-től vehettek birtokba a szombathelyiek. 2 évvel később fákat telepítettek a környékre, és hála a gondozásnak, mára a Csónakázó tó és környéke Szombathely egyik legszebb részévé vált Bronzérmet nyert a Kovács Sarolta, Demeter Bence páros vegyesváltóban a székesfehérvári öttusa Európa-bajnokság zárónapján. Tíz kettős küzdött az érmekért hétfőn, köztük a világkupában ebben a számban már többször is győztes magyar duó. A székesfehérváriként ténylegesen hazai környezetben versenyző magyarok a várakozásnak megfelelően jól kezdtek, a 2. A lövészet remek módja annak, hogy biztonságos körülmények között próbálhass ki igazi fegyverklasszikusokat. Most rögtön 6 legendával ismerkedhetsz meg közelebbről: ZVS P-21 pisztoly 9x19 (10 lövés) CZ 512 Tactical sport 0,22 (25 lövés) Dragunov/Szvd 7,62x54R Eredeti mesterlövész távcsővel (5 lövés Partnere a lövészet közben videót, fotókat készíthet, és nem maradhat el a csoportkép sem a végén fegyverekkel a kézben. Csomagunk 6 főtől 15 főig 1 lövészet vezetővel. 15-50 főig kiegészítő lövészet vezetővel, és programmal ajánlott. MAGNUM SILVER 33/6 ( min. 6 csomag ) 6 lövő 198 lövést ad le 6 fegyverre

Egyórás éles lövészet öt különböző kaliberű fegyverrel 5.000 forintért az Erva Sportlövő Klubban (54% kedvezmény) Több híres márkát is kipróbálhatsz: Magnum, Glock, Smith&Wesson, Colt, TT, MCM 20 lövés .22-es, 10 lövés 9x19 mm-es kaliberből, 5 .357-es Magnumból, 1 lövés .44-esből, és 5 lövés Marlin puskából i7 S TWS Páros Vezeték Nélküli Fülhallgató és Headset Megérkezett a fülhallgatók és headsetek következő generációja és csak arra vár, hogy a te füledben díszeleghessen! Élvezd, hogy ez a laza és lenyűgőző i7 S TWS a tökéletes hangzást nyújtja, miután egyszerűen csatlakoztál rá telefonodról bluetooth kapcsolattal A nyolcadik helyen végzett a Pataki Viktória, Németh Róbert páros a csengtui öttusa-világbajnokság vasárnapi váltóversenyében, melyet vegyes csapatokkal rendeztek

Edzések kezdőknek, minden páratlan héten hétfőn 17-19. óra között, haladóknak minden páros héten hétfőn 17-19. óra között. Kapcsolat. Cím: 1097 Budapest, Vágóhíd u. 11-13. Telefonszám: +36203273386. E-mail cím: info@sigsaueracademy.h Ötödik helyen végzett a pécsi páros Aerobik 2019. június 25. Mazács Fanni és Bali Dániel az ötödik helyen végzett az aerobik vegyes páros számban a minszki Európa Játékok hétfői napján

Öttusa Eb - Tizedik a magyar páros vegyes váltóban. 2019.08.07. 00:11. Közszolgálat.hu. 1098 (úszás: 0 pont, vívás: 17 győzelem/19 vereség/9 bónusz/211 pont), lovaglás: 277, lövészet-futás: 11.30 perc/610 pont) Szerdán a férfi és a női váltót rendezik, majd következnek a hagyományos versenyek selejtezői. Gary Chapman: Nyerő páros - 2 kiadás érhető el az antikvárium.hu -n a szerző művébő A másik magyar páros, Alekszejev Tamara és Regős Gergely hetedik lett, pedig a verseny jelentős részében jobban állt a Guzi, Kardos kettősnél. Győzött a Pien Jü-fej, Han Csia-hao kínai kettős, míg a bronzérem a Gintare Venckauskaite, Justinas Kinderis litván duónak jutott

élményfestés | - Élj a mának - Élményvezetés, élményautózás

Páros vagy páratlan hét van - Pontos id

Lövészet: Baseball Softball Asztalitenisz Páros tenisz Röplabda: Tollaslabda Gyeplabda * Tájékozódási futás Hosszútávfutás Labdarúgás * Egyéni tenisz Fallabda: Közepes statikus : Íjászat Autó-motorsport * Búvár * Lovaglás * Vívás Atlétika (ugrószámok) Műkorcsolya * Amerikai football Rögbi * Rövidtávfutás Surfing. A magyar páros a nap elején ötödik volt a 2x100 méteres úszásban, majd nyolcadikként, azaz utolsóként zárta - jelentős ponthátránnyal - a vívást. Emiatt összesítésben is visszacsúszott a nyolcadik helyre, aztán a lovaspályán is sok pontot hagyott ott, így a kombinált számot nyolcadikként kezdhette meg A horvát tekéző a későbbiek során is borsot tört a magyarok orra alá.. Páros tandemben Kiss Tamás (ZTK FMVas) Sájermann Nórával remekül versenyezve a döntőig menetelt. Kétszeri szétdobás után győzte le őket az a horvát páros, amelynek egyik tagja a fent említett versenyző volt Megérkezett a fülhallgatók és headsetek következő generációja és csak arra vár, hogy a te füledben díszeleghessen! Prémium minőségű vezeték nélküli fülhalgató, automatikus csatlakozássál, pop-up funkció támogatással

Nyerő Páros RTL Most / RTL Most

Aranyérmes a Kovács, Demeter páros váltóban. MTI Aranyérmet nyert a Kovács Sarolta, Demeter Bence páros vegyesváltóban a kecskeméti öttusa világkupa-versenyen. A idei sorozat harmadik állomásának utolsó napján, hétfőn 16 duó kezdte meg reggel a küzdelmeket a 2×100 méteres úszással, melyben a magyarok 1:57.52 perccel. Elrontott lovaglás miatt a 11., azaz utolsó helyen végzett a Fröhlich Tamás Bence, Szép Balázs páros férfi váltóban a székesfehérvári öttusa Európa-bajnokság második napján. A 24 éves Fröhlich és a 18 esztendős Szép - aki bronzérmet nyert az idei második világkupa-versenyen, Los Angelesben - a 2x100 méteres. Jól kezdték a versenyt a magyarok, vívásban 21 győzelmet arattak és csak kilenc asszóban maradtak alul, amivel a németek mögött a második legjobbak voltak az első számban. A 2×100 méteres úszásban megerősítették élcsoportos pozíciójukat azzal, hogy 1:57.73 perccel, a harmadik legjobb idővel csaptak célba. Két szám után így stabilan másodikak voltak a németek. Hatodik lett a magyar páros az öttusa vb-n. Tweet. 2:17.01 perc/276 pont, vívás: 19 győzelem/17 vereség/214 pont, lovaglás: 284 pont, lövészet-futás: 14:36.27 perc/424 pont) Csütörtökön és pénteken a hagyományos versenyek selejtezőjére, a hétvégén pedig a döntőkre kerül sor,.

Legjobb Élményajándékok webáruháza- Ferrári vezetés

Páros tánc (dedikált példány) - 2 kiadás érhető el az antikvárium.hu -n a szerző művébő A magyar páros Tokióban is a legjobb lett Aerobik 2015. április 6. A PSN Zrt. Sportiskola aerobikosa, Bali Dániel a Flex-HD sportolójával, Hegyi Dórával felnőtt páros kategóriában aranyérmet szerzett a Japánban megrendezett világkupán Ezüstérmet nyert a Gulyás Michelle, Bruckmann Gergő páros vegyes váltóban vasárnap, a mexikóvárosi öttusa-világbajnokságon. Jól kezdték a versenyt Bronzérmet nyert a Kovács Sarolta, Demeter Bence páros vegyesváltóban a székesfehérvári öttusa Európa-bajnokság hétfői zárónapján. 1:57.21 perc/316 pont, vívás: 21 győzelem/15 vereség/227 pont, lovaglás: 268 pont, lövészet-futás: 11:08.28 perc/632 pont). Kínál Feldobox Adrenalin élménykártya: Eladó egy Feldobox Adrenalin élménykártya 50.000 Ft értékben. Érd környékén személyesen átvehető, de posta és Foxpost is megoldható a vevő terhére. Szeretnél felejthetetlen élményt adni? A Feldobox Adrenalin dobozzal extrém programokat ajándékozol! Az Adrenalin egy különleges ajándékutalvány, mellyel 120 extrém.