Home

Érd lublin kézilabda

Az Érd hazai pályán 29-24-re legyőzte a lengyel bajnok MKS Lublint szombaton a női kézilabda EHF-kupa csoportkörének harmadik fordulójában. Az egy győzelemmel, egy döntetlennel és egy vereséggel álló Érd jövő vasárnap az MKS Lublin otthonában folytatja szereplését Az Érd HC hazai pályán 29-24-re legyőzte a lengyel bajnok MKS Lublint szombaton a női kézilabda EHF Kupa csoportkörének harmadik fordulójában. Eredmény: 3. forduló, C csoport: Érd HC-MKS Lublin (lengyel) 29-24 (18-12 Az Érd hat góllal, 29-23-ra nyert a Lublin vendégeként a női kézilabda EHF-kupa C-csoportjának negyedik fordulójában. A magyar csapat már az első félidőben magához ragadta az előnyt, majd a szünet után növelte azt - a hazai ötgólos siker után ismét legyőzte a sereghajtó lengyel együttest

Végre nyert az Érd az EHF-kupa csoportkörében 24

ÉRD - MKS LUBLIN; ÉRD - MKS Lublin ÉRD Kézilabda 2019/2020. 2020. január 18. 19:00 óra . A mérkőzésre a jegyek 2019. december 11-től kaphatók az Aréna pénztárában és on-line! Árak: Felnőtt belépő: 1500Ft . Diák,- nyugdíjas belépő: 800Ft (érvényes diákigazolvánnyal vagy érvényes nyugdíjas igazolvánnyal). EHF, MKS Lublin - Érd, 2020. 01. 26. Magyar Kézilabda. K&H női kézilabda liga: Győri Audi ETO KC Cupa EHF Érd NK. A hazai 29-24 után idegenben 29-23-ra győzte le a lengyel MKS Lublint az EHF-Kupa C-csoportjának negyedik fordulójában az ÉRD női kézilabda csapata. Nagyon egymásnak feszült az MKS Lublin és az ÉRD az EHF-Kupa C-csoportjának negyedik körében rendezett lengyelországi összecsapás elején Az Érd 29-23-ra nyert a lengyel bajnok MKS Lublin otthonában vasárnap a női kézilabda EHF Kupa csoportkörének negyedik fordulójában. Női EHF-kupa, C-csoport, 4. forduló:MKS LUBLIN(lengyel)-ÉRD 23-29 (12-14)Lublin, játékvezetők: Capoccia, Jucker (svájciak)LUBLIN: Besen, Gawlik (kapusok), Gadzina, Kochaniak 7 (2), Krolikowska 1, Matuszczyk 2 (1), Nocun 1, Nosek 2, Olek, Szarawaga. Kézilabda Érd kézilabda női kézilabda EHF-kupa női kézilabda adatbank Váci NKSE Vác kézilabda Siófok kézilabda nemzetisport.hu 2019.11.16 10:09 Frissítve: 2020.05.06 16:00 NŐI KÉZILABDA EHF-KUPA, 2019-202

Először nyert az Érd a női kézilabda EHF-kupába

1. forum.index.hu. Magyarország első és legnagyobb fórum szolgáltatása. A web kettő pre-bétája, amit 1997 óta töltenek meg tartalommal a fórumlakók
  2. Lublin (jiddis לובלין, ukrán Люблін, litván Liublinas, orosz Люблин) ( kiejtése , IPA: ['lublʲin]) város Kelet-Lengyelországban, a Lublini vajdaság székhelye, Lengyelország kilencedik legnépesebb városa. A Lublini-fennsíkon fekszik a Bystrzyca folyó mentén, mely a Wieprz folyó bal oldali mellékfolyója. A város területén a Bystrzycába két patak ömlik: a.
  3. Az Érd HC hazai pályán 29-24-re legyőzte a lengyel bajnok MKS Lublint szombaton a női kézilabda EHF Kupa csoportkörének harmadik fordulójában. Eredmény:3. forduló, C csoport: Női EHF-kupa, C-csoport, 3. forduló:ÉRD- MKS LUBLIN (lengyel) 29-24 (18-12)Érd, játékvezetők: Panayides, Andreou (ciprusiak)ÉRD: Foggea, Janurik (kapusok), Bízik, Gávai, Jerabkova 7, Király.
  4. EHF-Kupa C csoportkör - 4. mérkőzés MKS Lublin (POL) - ÉRD Időpont: 2020. január 26, vasárnap 17:00 Helyszín: Hala Globus (Lublin, Kazimierza Wielkiego 8.) EGY CSAPAT, EGY SZÍV! HAJRÁ.
  5. Az ÉRD legközelebb január 29-én, 19 órától lép pályára, amikor a Magyar Kupa negyedik fordulójában a Váci NKSE vendégeként játszik. Női kézilabda, EHF-Kupa, C-csoport, 4. forduló MKS Lublin (lengyel)-ÉRD 23-29 (12-14) Lublin. Vezette: Capoccia, Jucker (svájciak
  6. Az Érd HC hazai pályán 29-24-re legyőzte a lengyel bajnok MKS Lublint szombaton a női kézilabda EHF Kupa csoportkörének harmadik fordulójában. A vendégek csupán 11 játékossal érkeztek Érdre, ennek ellenére meglepően jól kezdtek, mert hatékonyabban játszottak a hazaiaknál, akik sok helyzetet kihagytak
  7. Az Érd 29-23-ra nyert a lengyel bajnok MKS Lublin otthonában vasárnap a női kézilabda EHF Kupa csoportkörének negyedik fordulójában. Eredmény, 4. forduló, C csoport: MKS Lublin (lengyel)-Érd HC 23-29 (12-14

Női kézi EHF-kupa: nyert az Érd a sereghajtó otthonában - NS

1. A Mosonmagyaróvár elleni nagyarányú győzelemmel zárult mérkőzés után, érdi lányaink a DVSC-SCHAEFFLER otthonában lépnek pályára a K&H női kézilabda liga 18. fordulójában. K&H női kézilabda liga - 18. forduló DVSC-SCHAEFFLER - ÉRD Időpont: 2020. március 6, péntek 18:0
  2. t 30 sportág több
  3. A kézilabda EHF-kupa Önök kértékben az Érd-szurkolókon a sor! Arra kérjük őket, szavazzanak, mit szeretnének a leginkább látni kedvenceik legjobb meccsei közül. Május 23-24-én az elmúlt öt évben az EHF-kupa-közvetítések során a Sport TV-n megfordult csapatok szurkolóival egy kis Önök kértéket játszunk
  4. Az Érd ismét legyőzte a lengyel bajnokot Infostart / MTI 2020. január 26. 19:58 A csapat 29-23-ra nyert az MKS Lublin otthonában vasárnap a női kézilabda EHF Kupa csoportkörének negyedik fordulójában

ÉRDARÉNA - ÉRD - MKS Lublin

1. Az Érd házigazdaként 24-24-es döntetlent játszott a román Gloria Bistrita csapatával a női kézilabda EHF Kupa csoportkörének utolsó fordulójában vasárnap, így nem jutott tovább a negyeddöntőbe. Rettentő feszült hangulatban telt a mérkőzés, ami rányomta a bélyegét a támadásokra is
  2. A második félidőt aztán hiába kezdték 5-1-es sorozattal, az Érd megrázta magát, és simán behúzta a mérkőzést. Eredmények. A csoport: DVSC Schaeffler-Thüringer HC (német) 19-26 (7-12) B csoport: Siófok KC-Podravka Koprivnica (horvát) 30-30 (19-15) C csoport: Érd HC-MKS Lublin (lengyel) 29-24 (18-12
  3. t 15 ország több
  4. Az Érd NK (2013-ig: ÉTV-Érdi VSE) Érd város magyar női kézilabdacsapata.A magyar élvonalban többször is a bajnokság harmadik helyén végzett a csapat, több válogatott játékos is megfordult a klubnál. Nagymértékben a a koronavírus-járvány következményei miatt 2020 áprilisában a helyi önkormányzat megvonta a felnőtt csapat támogatását, az Érd NK pedig.
  5. MKS Perla Lublin - ÉRD HC 23-29 (12-14) EHF-KUPA, Női, Csoportmérkőzések, C-csoport, 4. forduló. 2020.01.26. 17:00 óra, Lublin, Globus Hall, 1400 néző
  6. A január 26-án, vasárnap, 17 órakor kezdődő MKS Lublin-ÉRD mérkőzést a svájci Andreas Capoccia, Beat Jucker játékvezetői páros vezeti. A mérkőzést az ehfTV élőben közvetíti, melyet ide kattintva érhet el! Női kézilabda, Bajnokok Ligája, középdöntő, 1. csoport, 1. fordul

EHF, MKS Lublin - Érd, 2020

EHF-Kupa ÉRD NB I női kézilabda

A keddi bécsi sorsoláson az is kiderült, hogy az első mérkőzésen a Ferencváros - amely 2011-ben és 2012-ben megnyerte a KEK-et - hazai pályán játszik majd, továbbjutása esetén pedig a lengyel Lublin és a dán Midtjylland párharcának győztesével találkozik az elődöntőben Az Érd hazai pályán 28-27-re kikapott a dán Odensétől a női kézilabda EHF Kupa csoportkörének első fordulójában, szombaton. Női EHF Kupa, csoportkör, C csoport, 1. forduló: Érd HC-Odense HB (dán) 27-28 (12-12 Egy magyar csapat biztosan ott lesz a női kézilabda EHF Kupa csoportküzdelmeiben, mivel a selejtező utolsó körében összekerült egymással a címvédő Dunaújváros és az Érd. Az Európai Kézilabda Szövetség kedden délelőtt Bécsben tartotta a sorsolást, melyen a harmadik magyar csapat, az Alba Fehérvár a szlovák Iuventa. A női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörében a címvédő Győri Audi ETO KC az október eleji első fordulóban majd az osztrák Hypo NÖ ellen kezdi meg szereplését. A selejtezőben érdekelt, és éppen egymással is versenyt futó ÉTV-Érdi VSE/FTC-Rail Cargo Hungaria páros továbbjutás esetén a dán Midtjylland ellen kezdi meg szereplését a csoportkörben Mivel a hölgyeknél a legutóbbi idényben a Győri ETO BL-győzelmet szerzett, így lehetőség nyílik rá, hogy az egyenes ágon főtáblás győriek és a második FTC mellett a kupagyőztes Érd is indulhasson a sorozatban. A sorsolás szeszélye folytán azonban az FTC és az Érd egy ágra került. Mindez azt jelenti, hogy amennyiben a Fradi megnyeri a horvát Lokomotiva Zagreb ellen

A magyar csapatok közül az Érd HC először győzött az EHF-kupa csoportkörében, míg a Siófok KC döntetlent játszott, a Debreceni VSC Schaeffler pedig vereséget szenvedett a harmadik fordulóban MTI 2015. február 17., kedd 11:33 Az FTC német, az Érd dán ellenfelet kapott a nyolc között A női kézilabda Csapatunk február 24-én a K&H női kézilabda liga 15. fordulójában a Vasas SC együttesét fogadja hazai pályán. A mérkőzésére jegyek 02.16-tól, péntektől kaphatóak az ÉRD Aréna jegypénztárában, és.. Érd - Lublin EHF-kupa, nők, csoportkör, 3. forduló Kézilabda (élő) (premier) Sport 1 TV műsor 2020. január 18. szombat 18:4

Eredmények | ÉRD NB I női kézilabda

A Brassói Corona kizárása után a Besztercei Gloria szerepelhet a női kézilabda EHF Kupa csoportkörében, ahol a magyarországi Érd HC, a lengyel MKS Lublin és a dán Odense HB lesz a román csapat ellenfele. Az európai szövetség honlapjának keddi beszámolója emlékeztet rá, hogy a selejtező harmadik fordulójában a besztercei. A koronavírus miatt új ellenfele lesz a női kézilabda-válogatottnak az olimpiai selejtezőben Sport 2020.02.03, 17:03 A magyar női kézilabda-válogatott március 20. és 22. között Győrben játszik olimpiai selejtezőt, ahol Kína, Szerbia és Oroszország csapatával találkozott volna Schatzl Natalie (19) is hozzátett az Érd lengyelországi EHF-kupa sikeréhez. 2020. január 26. vasárnap. KÉZILABDA. A 19 éves balszélső egy gólt szerzett az MKS Lublin otthonában 29-23-ra megnyert összecsapáson, így az érdiek négy forduló után a második helyen állnak a csoportjukban A Fradi német csapattal negyeddöntőzik a kézilabda KEK-ben - Az EHF-kupában az Érd a dán Esbjerget kapta Ez a weboldal sütiket használ azért, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújtsa. A sütik kicsi adatcsomagok, amiket a böngésződ tárol

EHF-Kupa | ÉRD NB I női kézilabda

Női kézilabda EHF Kupa - Az Érd ismét felülmúlta a lengyel

1. K&H női kézilabda liga, 24. forduló: ÉRD 23 (14) GVM Europe-Vác 24 (12) Érd, ÉRD Aréna, 1550 néző Játékvezetők: Hargitai Gábor, Markó Gábor István: Gávai Szabó L. Bulatović A. Kisfaludy Kiss N. Signaté Roberts Krpež Šlezak Tóth G. 1 2 1 3 3 4 1 7(3) 1: Radosavljević Kácsor Barján Szamoránsky P. de Souza Helembai F.
  2. Az Érd legeredményesebb játékosa a brazil Nascimento Martínez és a cseh Marketa Jerabková volt egyaránt hat góllal. Az érdiek egy hét múlva a lengyel MKS Lublin együttesét fogadják a csoportkör harmadik fordulójában, a Gloria pedig a két győzelemmel álló dán Odensével játszik
  3. Az Érd házigazdaként 24-24-es döntetlent játszott a román Gloria Bistrita csapatával a női kézilabda EHF Kupa csoportkörének utolsó fordulójában vasárnap, így nem jutott tovább a negyeddöntőbe
  4. dhárom együttesünknek hazai mérkőzése lesz szombaton - mi szépen sorjában

Érd N eredmények és meccsek - kövesd a(z) Érd N meccseit élőben, eredmények, meccsek és meccsinformációk a Scoreboard.com oldalain Az ÉRD lett a bajnoki negyedik 2019. május 18. 18:21 Maradt még izgalom a K&H női kézilabda liga utolsó napjára, ugyanis a dunaújvárosi mérkőzésen eldőlt, hogy az ÉRD végez a szezon negyedik helyén, a Vác pedig hiába győzött minimális különbséggel a DVSC ellen, az ötödik helyet szerezte meg

Női Kézilabda Ehf-kupa, 2019-2020 - Ns

Vegyes nap a női kézilabda EHF-kupában. 2020 jan 20. Meglepően sima vereséget szenvedett a DVSC Schaeffler a női EHF-kupa csoportkör harmadik fordulójában. Köstner Vilmos csapata hazai pályán 26-19-re kapott ki a német Thüringertől. ÉRD- MKS LUBLIN (lengyel) 29-24 (18-12) Érd, játékvezetők: Panayides, Andreou (ciprusiak Bécsben kisorsolták a női kézilabda Európa-liga csoportbeosztását. Az első kalapból húzott Siófok KC román, orosz és francia együttesekkel fog majd találkozni a második számú nemzetközi kupasorozatban. Ezt ne hagyja ki! Mutasd meg a szépséged és legyél te 2021 Tündérszépe. Elkészítették a kézilabda Bajnokok Ligája első körének beosztását. A csoport Győri ETO Thüringer HC (német) Hypo NÖ (osztrák) 3-as selejtező győztese. B csoport Buducsnoszt Podgorica (montenegrói) FC Midtjylland (dán) MKS Lublin 2-es selejtező győztese (Fradi, Érd, Zug, Zágráb) C csoport Krim Ljubljana (szlovén) Metz. Magyar női kézilabda. 17,559 likes · 105 talking about this. Magyar női kézilabda bajnokságok, Magyar Kupa és válogatott események, utánpótlás és felnőtt szinten és néha egy kis férfi kézilabda i

Női kézi EHF Kupa: Dunaújváros kontra Érd - JochaPress

Női kézilabda NB1, Érd-FTC . Férfi kézilabda NB I, Csurgó-Balatonfüred . EHF férfi Bajnokok Ligája, MKB Veszprém-Kielce FTC-Rail Cargo Hungaria - Perla Lublin . BL, férfiak, csoportmérkőzés, 1019, Kristianstad - Barcelona . BL, férfiak, csoportmérkőzés, Riihimäen Cocks - Dinamo Bucuresti. A Debreceni VSC Schaeffler 31-30-ra győzött szombaton a török Kastamonu Belediyesi GSK otthonában a női kézilabda EHF-kupa csoportkörének első fordulójában (utóbbiak a selejtező harmadik fordulójában a Vácot búcsúztatták). A másik magyar csapat, az Érd HC viszont bal lábbal kezdett, haza pályán kapott ki egy góllal handball.hu. 3598 ember kedveli · 2 ember beszél erről. A 2001-ben alapított honlapunk, a handball.hu magyar és nemzetközi nőikézilabda-portál a női kézilabdasport minden területén jelen lévő..

Az Érd házigazdaként 24-24-es döntetlent játszott a román Gloria Bistrita csapatával a női kézilabda EHF Kupa csoportkörének utolsó fordulójában vasárnap, így nem jutott tovább a negyeddöntőbe. Az érdiek két győzelemmel, két döntetlennel és két vereséggel a C csoport harmadik helyén végeztek Június 21-én tartotta az Európai Kézilabda-szövetség azt az egyeztetését, amelyen a következő szezon Bajnokok Ligája-szabadkártyáiról is döntöttek. az Érd, a dán Odense, a német Thüringer HC és a norvég Storhamar sem. MKS Perla Lublin (POL) HC Podravka Vegeta (CRO) SCM Rm Valcea (ROU) FTC-Rail Cargo Hungaria (HUN

HUNSPORT

Érd . 24 . DVSC Az Európai Kézilabda Szövetség (EHF) székházában elkészítették az EHF Európa Liga menetrendjét. Négy kiemelt csapat - köztük a Siófok - már biztosan ott van a 16 csapatos csoportkörben. (német), DVSC SCHAEFFLER, Vác, Byasen (norvég), Storhamar (norvég), MKS Perla Lublin (lengyel), Gloria Buzau. Új ellenfelet kapott az Érd Szerző: Ancsy itt: Sport 2019.12.10 12:18 A CSM Corona Brasov kizárása után az ugyancsak román CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud lesz az Érd HC egyik ellenfele a női kézilabda EHF Kupa csoportkörében A nagyon gyengén játszó DVSC sorozatban harmadik vereségét gyűjtötte az EHF-Kupa csoportkörében, így kiesett. A Debrecen már idegenben is nagyon nehezen verte csak a török Kastamou együttesét, a mérkőzés legvégén sikerült vezetnie, de egy góllal akkor nyerni tudott a DVSC A következő körben 24 csapat érdekelt, a DVSC SCHAEFFLER a kiemeltek között van, így az előbb felsorolt továbbjutókon kívül a következő csapatokkal találkozhat: Nantes (francia), Banik Most (cseh), Bera Bera (spanyol), Höörs HK (svéd), MKS Perla Lublin (lengyel), Kastamonu Belediyesi (török)

Az Érd csapata lesz a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia ellenfele az EHF Kupa selejtezőjének harmadik fordulójában. A nemzetközi kupasorozat ma délelőtti sorsolásán az is eldőlt, hogy a párharc visszavágóját hazai környezetben vívhatja majd meg együttesünk Csütörtökön kisorsolták a női kézilabda EHF-kupa csoportjainak beosztását. A bécsi sorsoláson a címvédő Siófok a horvát Podravka a román Magura Cisnadie és a dán Köbenhavn együttesével került egy csoportba. Ellenfeleket kapott a Debrecen és az Érd is

A Debrecen háromgólos vereséget szenvedett a német Thüringer HC otthonában vasárnap a női kézilabda EHF Kupa csoportkörének negyedik fordulójában. A német csapat múlt szombaton 26-19-re nyert Debrecenben. Eredmény, csoportkör, 4. forduló, A csoport: Thüringer HC (német)-DVSC Schaeffler 26-23 (15-13) A találkozót a magyar együttes kezdte jobban, az első félidő elején. A hétfői aláírással véglegessé vált női kézilabdacsapatunk kerete a K&H liga következő szezonjára. A tavalyi csapatból távozott Fekete Bozsana (Érd), Horváth Dóra (Érd), Djurdjina Malovics (MKS Lublin), Mihálffy Adrienn (Kisvárda), Tóth Eszter (Mosonmagyaróvár) és Zsiborás Luca (Érd) Pénteken este Bécsben kisorsolták a kézilabda Bajnokok Ligája csoportjait. A női mezőnyben a kvalifikációban induló FTC-Rail Cargo Hungaria vagy az ÉTV-Érd sikeres szereplés esetén a B csoportba kerül, amelyben a tavaly győztes montenegrói Buducnost Podgorica mellett a dán Midtjylland és a lengyel Lublin szerepel majd Múlt szombaton az Érd házigazdaként 29-24-re nyert lengyel riválisával szemben. A Lublin akkor és ezúttal is csupán 11 játékost nevezett. Egészen a 16. percig felváltva születtek a gólok, majd az első félidőt Kiss Nikolett vezérletével egy 4-0-s szériával zárták az érdiek, így a szünetben 14-12-re vezettek

FTC Női Kézilabda - Index Fóru

A női kézilabda EHF Kupában a Dunaújváros és a Siófok egymás ellen játszik majd a legjobb nyolc közé jutásért az európai szövetség (EHF) kedden Bécsben tartott sorsolása alapján. A KEK-ben az Érd a holland Sercodak Dalfsent kapta ellenfélül Tokióba utazott Thomas Bach - a NOB-elnök és a japán miniszterelnök szerint is lesz olimpi 19:30 FTC-Rail Cargo Hungaria-Érd TV: M4 Sport 2020. január 24. (péntek) 18:00 Dunaújvárosi KKA-EUbility Group Békéscsabai ENKSE 18:30 Motherson-Mosonmagyaróvár-Alba Fehérvár KC 2020. január 25. (szombat) 18:00 MTK Budapest-Váci NKSE 18:00 Szombathelyi KKA-Kisvárda Master Good SE K&H férfi kézilabda liga. 2020. január 31

TV műsor - 2020.01.18 sportműsorai. Zálogcsillagok III. amerikai reality sorozat,2009-2012 Az Európai Kézilabda Szövetség (EHF) bécsi központjában megtartotta a női kézilabda EHF-Kupa harmadik, egyben utolsó selejtezőkörének sorsolását. Az ÉRD ebben a körben csatlakozik a küzdelmekhez és a norvég Storhamarral játszik a csoportkörbe jutásért

Lublin - Wikipédi

Résztvevő csapatok: Alba FKC, Érd, Kínai válogatott, MKC 2019 Augusztus 16. péntek 16.00 óra MKS Lublin (Lengyelország) - MKC - Hodonín (Csehország) 2019 Augusztus 23. péntek - 24. szombat Podravka Koprivnica nemzetközi torna, Kapronca (Horvátország) Résztvevő csapatok: Corona Brasov, Frisch Auf Göppingen, Podravka. A Veszprém és a Szeged számára most fordul élesbe a szezon a férfi Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjével, a Balatonfüred a versenyben maradásért játszik az EHF Kupában, míg az európai porondon állva maradt három magyar női csapat, a Győr, az FTC és az Érd viszonylagos teher nélkül léphet pályára a kézilabda kupahétvégén Győri Audi ETO KC Győr városának ötszörös Bajnokok Ligája győztes női kézilabdacsapata. Az utóbbi évek legsikeresebb magyar női klubcsapata, mind a hazai bajnokságot, mind a nemzetközi szereplést tekintve. 2014-ben, 2017-ben és 2018-ban az év csapata lett Magyarországon

Az Európai Kézilabda Szövetség (EHF) kedden, bécsi központjában sorsolja ki a női EHF-Kupa harmadik, utolsó selejtezőkörének párosításait. Az ÉRD az első kalapba került, így kiemeltként várja a sorsolást Parádés Fradi és Érd sorrendben haladva először a Ferencváros lépett pályára hazai pályán a német Blomberg-Lippével szemben a női kézilabda KEK negyeddöntőjében, a párharc első mérkőzésén. A párharc győztese a lengyel MKS Lublin és a dán Midtjylland csatájának továbbjutójával találkozik majd az. Kézilabda, Európa: EHF Európa Liga - női 2019/2020 eredmények, meccse

Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia. A Dunaújvárosi Kézilabda Akadémia létrehozására vonatkozó egyeztető tárgyalások már 2010. nyarán megkezdődtek. A sportszakmai együttműködéshez csatlakozott a Dunaújvárosi Városi Sportiskola, a Dunaferr SE és a Dunaújvárosi Női Kézilabda SE is. A Dunaújvárosi Főiskola. Meglepően sima vereséget szenvedett a DVSC Schaeffler a női EHF-kupa csoportkör harmadik fordulójában. Köstner Vilmos csapata hazai pályán 26-19-re kapott ki a német Thüringertől. Nem jött össze a győzelem a Siófoknak sem: Tor Odvar Moen együttese a négygólos félidei előnyt követően 30-30-as döntetlent játszott a horváth Podravka Vegeta ellen. Megszerezte viszont. A női kézilabda Bajnokok Ligája 2019-2020-as adatbankja. Az Európai Kézilabda-szövetség (EHF) végrehajtó bizottsága 2020. április 24-én úgy döntött, hogy a koronavírus-járvány miatt a budapesti női final fourt szeptember elejére halasztották, ám további változás még elképzelhető Kézilabda Női EHF Kupa, csoportkör, 3. forduló: A csoport: DVSC Schaeffler-Thüringer HC (német) 15.00 B csoport: Siófok KC-Podravka Koprivnica (horvát) 17.00 C csoport: Érd HC-MKS Lublin (lengyel) 19.00 Női NB I: MTK Budapest-Alba Fehérvár KC 18.00 FTC-Rail Cargo Hungaria - Szombathelyi KKA 18.00 Győri Audi ETO KC-Kisvárda Master. A doppingügybe keveredett román Corona Brasov csapatával is megmérkőzik az Érd HC a női kézilabda EHF Kupa csoportkörében, amelynek sorsolását csütörtökön tartották Bécsben. Néhány napja bejárta a hír a nemzetközi szaksajtót, miszerint a brassói játékosok intravénás lézerkezelésen vettek részt, amit tilt a.

A kézilabda kialakulásának története; Day: 2019-11-10 Férfi BL: magabiztos szegedi győzelem. Posted on 2019-11-10 2019-11-10 by Szerkesztő Csapat. Az Európai Kézilabda Szövetség közzétette a 2019-2020-as női Bajnokok Ligája indulóinak listáját. A magyar bajnok Győri Audi ETO mellett szabadkártyával az FTC-Rail Cargo Hungaria indulhat a főtáblán. Az EHF-kupában a Siófok KC, az Érd, a GVM-Europe Vác és a DVSC Schaeffler lép pályára. Női Bajnokok Ligája, 2019-202 A szülése után visszatért Görbicz Anita is szerepel az Európa-bajnoki selejtezőkre készülő női kézilabda-válogatott keretében. Németh András szövetségi kapitány 18 játékost hívott meg az első két fordulóra, melynek során október 8-án Dabason Szlovákia lesz az ellenfél, majd három nappal később Finnországba.

Szombaton megkezdjük a K&H női kézilabda liga 2020/21-es versenysorozatát, az 1. fordulóban a Kiss Szilárd Sportcsarnokban fogadjuk az Érd együttesét. A korábban megváltott bérletek a héten átvehe.. Alba Fehérvár Kézilabda Club is a Hungarian women's handball team based in Székesfehérvár.Founded in 1968 by the merger of Máv Előre and VT Vasas, the club achieved their biggest success in 2005, when they were crowned of the EHF Cup winners, after beating domestic rivals Győri ETO KC in the finals. This is the first and so far the only major European title for the team A második kalapból várhatja a sorsolást a Siófok, az Érd, a Herning-Ikast és a Kastamonu Belediyesi. A szövetség tájékoztatásából kiderült, a sorsoláson egyazon ország csapatai nem kerülhetnek be ugyanabba a kvartettbe, ezért a Loki biztos elkerüli a Siófokot és az Érdet, így a második kalapból csak a dán Herning Ikast, vagy a török Kastamonu Belediyesi lehet a.

Női kézilabda EHF Kupa - Először nyert az Érd

Kézilabda: Érd-Fradi a nőknél, a Csurgó a Szegedre vagy a Füredre vár. A Magyar Kézilabda Szövetség elkészítette a Magyar Kupa negyeddöntőjének sorsolását a nők és a férfiak versenyében is A Debrecen házigazdaként 26-19-re kikapott a német Thüringer HC csapatától a női kézilabda EHF Kupa csoportkörének harmadik fordulójában, szombaton. Eredmény,. A Győri Audi ETO KC 13. alkalommal nyerte meg a női kézilabda Magyar Kupát, mivel 27-23-ra legyőzte az Érd HC csapatát a vasárnap délutáni döntőben, a Papp László Budapest Sportarénában. Jobban kezdtek az érdiek, az ETO csak a 21. percben tudta átvenni a vezetést (9-8) Search the world's information, including webpages, images, videos and more. Google has many special features to help you find exactly what you're looking for A Lada kiemelt volt, azért nem játszott eddig. Úgy gondolom, hogy az Asztrahanocska elérte volna a csoportkört, a Kubany viszont valószínűleg kiesett volna. Úgyhogy nem lenne túl nagy fogyás :-) Egyébként a Zvezda tök simán verte ki a Bera Berát, a nem tudtak győzni ebben az esetben döntetlent jelentett

MKS LUBLIN - ÉRD (EHF-Kupa, C-csoport, 4

ÉRD: 5 p. CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud: 4 p. MKS Lublin S.A.: 1 p. Vasárnap 14.00. Siófok KC látogat a dán fővárosba Koppenhágába. A továbbjutás szempontjából a hazai csapatnak a København Håndboldnak fontos lenne a győzelem, mert pontvesztés esetén akár tét nélküli mérkőzésre utazhatnának Kaproncára az utolsó. Az Európai Kézilabda Szövetség csütörtök délelőtt megtartotta az EHF-kupa csoportkörének sorsolását. Bietigheim, Perla Lublin - került, a másodikba pedig a Herning-Ikast, Érd, Siófok, Kastamonu Belediyesi négyes. A harmadikba a Thüringer, Corona Brasov, Magura Cisnadie, Lada kavartett, míg a negyedikből a Loki.

Női kézi: idegenben is legyőzte a Lublint az ÉRD Érd Most

A Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia - DKKA ma sajtótájékoztatót tartott, melyen több bejelentést is tett. Tájékoztatást adtak a következő szezon felnőtt keretéről és emellett elhangzott egy minket is érintő fontos információ. ÉRD - MKS Lublin 19:00-tól! ÉRD Aréna #mindenkiszurkoljon #meccsnap #. Megvan az a 16 csapat, amely január első hétvégéjén nekivág az EHF-kupa csoportkörének. Három-három magyar és dán, két-két román és német, együttes mellett egy csapattal képviselteti magát a 16 között Törökország, Csehország, Norvégia, Lengyelország, Oroszország és Horvátország Az EHF-kupában az Érd tudott nyerni a magyarok közül: 29-23-ra verte idegenben a lengyel Perla Lublin csapatát. A Debrecen 26-23-ra kikapott a német Thüringer vendégeként, míg a Siófok 33-33-as döntetlent ért el a horvát Podravka otthonában Küzdöttél, de már nem lehet, a csend ölel át és a szeretet. csak az hal meg, akit elfelejtenek, örökké él, akit nagyon szerettek. (Tóth Árpád) Fájdalomtól megtört szívvel tudatjuk mindazokkal, akik ismerték és szerették, hogy TÓTH ZOLTÁN (született: 1982. április 29.) 2020. október 24-én tragikus körülmények között itt hagyott bennünket Női kézilabda EHF Kupa: simának tűnik, de igencsak megszenvedett a továbbjutásért a Loki - videóval. Szerző: A DVSC tehát a Váchoz és a Dunaújvároshoz hasonlóan a selejtező harmadik fordulójába jutott, ahol az Érd HC is bekapcsolódik a sorozatba. Sorsolás kedden! DVSC-TVP - Metraco Zaglebie Lubin 26-20 (15-11).

Először nyert az Érd - JochaPres

Németh András szövetségi kapitány kihirdette keretét az október 8-i, Szlovákia elleni, valamint az október 11-i, Finnország elleni idegenbeli Európa-bajnoki selejtezőkre. A 18 fős keretben helyet kapott a szülése után klubjában már újra szereplő Görbicz Anita is. A magyar női válogatott kerete az Eb-selejtezőkre: Kapusok: KISS Éva (Győri Audi ETO), BÍRÓ Blanka. Budapest, 2015. szeptember 29., kedd (MTI) - A szülése után visszatért Görbicz Anita is szerepel az Európa-bajnoki selejtezőkre készülő női kézilabda-válogatott keretében. Ezt ne hagyja ki! Kattintson ide: hirvilag.hu - Több tucat újság, hírportál, rádió és televízió. http://www.w3.org/2000/svg xmlns:xlink=http://www.w3.org/1999/xlink width=186 height=30 viewBox=0 0 186 30>

MKS Perla Lublin Érd HC résultats en direct (et la vidéo diffusion en direct streaming en ligne) commence le 26.1.2020. à 16:00 temps UTC àGlobus Hall,Lublin,Poland en EHF Cup, Women, Group C,International Az Európai Kézilabda Szövetség (EHF) közzé tette a női BL jövő évi indulóit. Ezzel az is egyértelművé vált, hogy sem a Siófok, sem az Érd kérelmét nem fogadta el a szervezet. A bajnoki másodikok közül a román CSM Bucuresti kapott zöld utat a főtáblára, illetve szabadkártyát kapott még a francia bajnoki harmadik. Az Érd pedig a Lublin, a Corona Brasov és az Odense együttesével kerül szembe. A-CSOPORT DHK Baník Most (cseh) Kastamonu Belediyesi GSK (török) Thüringer HC (német) DVSC Schaeffler. B-CSOPORT Podravka Koprivnica (horvát) SIÓFOK Magura Cisnadie (román) Köbenhavn Handball (dán) C-CSOPORT Perla Lublin (lengyel) ÉRD CSM Corona. KÉZILABDA NŐI EHF-KUPA, CSOPORTKÖR 3. FORDULÓ A-CSOPORT 15.00: DVSC Schaeffler-Thüringer HC (német) (Tv: Sport1) B-CSOPORT 17.00: Siófok KC-Podravka Koprivnica (horvát) (Tv: Sport1) C-CSOPORT 19.00: Érd HC-MKS Lublin (lengyel) (Tv: Sport1) NŐI NB I 18.00: MTK Budapest-Alba Fehérvár KC 18.00: FTC-Rail Cargo Hungaria.